top of page

O nás

Veterinárna prax Ejmi Bojnice je spoločnosť veterinárov, ktorá sa zameriava na poskytovanie preventívnej a liečebnej starostlivosti o malé spoločenské zvieratá. Je najstaršou, najväčšou a zároveň najmodernejšou veterinárnou klinikou v regióne.

Už od svojho založenia MVDr. Ladislavom Smatanom v roku 1997 je klinika povestná svojím ľudským prístupom ku všetkým klientom a príjemnou rodinnou atmosférou.


Všetci si uvedomujeme, že choroba psa, mačky, alebo iného domáceho miláčika vyvoláva rovnaké emócie ako choroba akéhokoľvek iného člena rodiny. Pre nás vo Veterinárnej praxi Ejmi Bojnice je udržanie dobrého zdravotného stavu zvieraťa prioritou. Neustále preto investujeme do technického vybavenia kliniky, ktoré je na špičkovej úrovni, no tiež do odborného vzdelávania každého z piatich veterinárov, ktorí tu pracujú. Výsledkom je technicky nadštandardne vybavená veterinárna nemocnica s tímom špecialistov, z ktorých každý je odborníkom vo svojom obore.

Vieme, že veterinár hrá veľmi dôležitú úlohu v živote štvornohého rodinného člena. Je to práve veterinár, do ktorého vkladáte veľkú dôveru, aby sa vám o vašich miláčikov dobre staral. Preto sa snažíme robiť práve to - byť osobným lekárom Vášho "ďalšieho” člena rodiny a svojím  prístupom, odbornosťou a  pohostinnosťou Vám ukázať, že nám na našich pacientoch naozaj ZÁLEŽÍ!

bottom of page